Послугу міні-складу простіше замовити приватній особі чи юридичній (підприємцю, організації)?

Ми із задоволенням, доброзичливістю і на рівних умовах укладаємо договори оренди як з організаціями, фірмами і корпораціями, так і з приватними клієнтами (фізичними особами). Послуги тимчасового зберігання – оренду міні-складу – ми надаємо на будь-який термін (від одного місяця) і з рівними для всіх гарантіями і відповідальністю. Щоб замовити міні-склад необхідно зателефонувати за вказаним на нашому сайті номером телефону або оформити заявку, замовивши зворотний дзвінок. Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами.

Наскільки завчасно потрібно замовляти міні-склад перед тим, як завезти речі?

Завезти і здати речі на зберігання можна прямо в день складання договору оренди – відразу після внесення оплати за перший місяць послуги. Головне, щоб була в наявності необхідна клієнту складська площа. Перевірити наявність площі можна як за допомоги «калькулятора» на сторінці МІНІ-СКЛАД нашого сайту, так і безпосередньо у менеджера (зателефонуйте йому або скористайтесь формою зворотного зв’язку).

В яких приміщеннях розташовані міні-склади САН ПАРК – у яких умовах зберігаються речі?

Наші міні-склади розміщені в капітальних будівлях в центрі Києва, 10 хвилин пішки від станції метро «Дорогожичі». В усіх приміщеннях підтримується необхідний температурний режим і вологість. Склади під цілодобовою охороною, і ми несемо повну відповідальність за ваші речі: доступ до речей має тільки орендар і його довірена особа.

Як підготувати речі для завезення на МІНІ-СКЛАД, чи потрібно їх упаковувати?

Наша компанія не висуває особливих вимог щодо упаковки речей і приймає їх на зберігання в будь-якому вигляді. Зазвичай наші клієнти використовують картонні коробки – практика свідчить, що так зручніше здійснюється транспортування. Найбільш цінні речі, меблі та техніку ми рекомендуємо упаковувати в пухирчастий поліетилен або стретч-плівку. Якщо необхідно, вам допоможуть впоратися з упаковкою експедитори (під час замовлення оренди треба повідомити про необхідність пакування речей).

Як дізнатися, якого розміру потрібна кімната-бокс для оренди на вашому складі?

Зв'яжіться з нами, і наші фахівці підкажуть вам оптимальні варіанти міні-складу для оренди. Досить часто клієнти бувають здивовані тим, що для зберігання їхнього майна потрібно набагато менше площі, ніж вони очікували.

Який мінімальний термін оренди міні-складу САН ПАРК – яку суму потрібно внести, щоб завезти речі?

Ми приймаємо речі після внесення суми за 1 місяць оренди – саме такий мінімальний термін зберігання на нашому міні-складі. За умов оплати оренди за 2 місяці і більше ми готові обговорювати з нашими клієнтами знижки. Про це докладніше можна дізнатися у наших менеджерів, а також на сторінці АКЦІЇ нашого сайту.

Які речі не можна зберігати на міні-складі?

Ми не приймаємо на зберігання:

  • речі і майно, заборонені до обігу на території України
  • швидкопсувні продукти і товари;
  • паливно-мастильні матеріали, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини;
  • летючі рідини, гази і речі, що виділяють пари або різкі запахи;
  • представників флори і фауни (тварин і рослини);
  • зброю (комплектуючі та боєприпаси).
Як розрахувати розмір контейнера для оренди?

Дізнатися, якого розміру має бути ваш контейнер, найзручніше і найшвидше можна у нашого фахівця. Для отримання консультації ви повинні чітко визначити, що саме ви плануєте здати на зберігання. Щоб самостійно розрахувати приблизний розмір кімнати-боксу або контейнера, виконайте наступні дії:

  1. поділіть розмір площі, що звільняється від речей, на 10 (це і буде необхідний вам розмір контейнера);
  2. додайте до отриманого результату площу нерозбірних речей: слід врахувати, що м'які меблі, техніку та інші речі, не упаковані в тверду тару, треба зберігати окремо – не навантажуючи їх зверху (наприклад, для дивана двомісного слід додати 2 м², для тримісного – 3 м² додатково);
  3. якщо ви плануєте відвідувати свій міні-склад (контейнер), додайте площу для проходу.