Офісно-складський комплекс Сан Парк пропонує послуги вантажоперевезення в Києві. Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарком і готові перевозити по місту і в область різні типи вантажів: меблі, швидкопсувні товари, обладнання та ін.

Наші клієнти можуть бути впевнені, вантажоперевезення обійдуться дешево, при цьому ми гарантуємо дбайливе ставлення і своєчасну доставку.

Вартість вантажних перевезень

На всі вироблені нашою компанією вантажоперевезення ціна обґрунтована і доступна. Ми можемо підтримувати конкурентоспроможну вартість на послуги за рахунок:

  • наявність в автопарку машин різних моделей, що дозволяє підібрати авто з урахуванням всіх параметрів вантажу (ми запропонуємо газель, щоб перевезти меблі в Києві або на дачу, підберемо вантажівки, щоб організувати офісний переїзд, організуємо доставку продуктів або медикаментів з вашого складу);
  • власний відділ логістики (всі перевезення по Києву планують досвідчені фахівці, які враховують дорожню ситуацію і оптимізують час перевезення);
  • відсутність посередників (всі види робіт, включаючи навантаження-розвантаження обладнання, товарів або речей ми виконуємо власними силами).

Точний розрахунок перевезення по Києву виробляють наші менеджери. Ціна залежить від виду авто, відстані, виду вантажу і необхідності додаткових послуг.

Перевезення по Києву для приватних осіб і організацій

Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і з організаціями. У нас можна замовити переїзд офісу під ключ або квартирний переїзд, ми відвеземо особисті речі на дачу, організуємо автоперевезення техніки, обладнання, негабаритних вантажів.

При замовленні послуги вантажоперевезення нашим клієнтам гарантовані:

  • повна схоронність вантажів (ми дбайливо ставимося до ваших речей в процесі навантаження і розвантаження, ретельно закріплюємо вантажі);
  • доставка точно в узгоджені терміни;
  • зручні форми оплати (перевезення може бути оплачена готівкою, банківською картою, по безготівковому розрахунку).

Якщо ви хочете недорого замовити в місті Київ вантажне таксі, ми будемо раді бачити вас в числі своїх клієнтів. Як звернутись нашими менеджерами по телефону. Представники компанії допоможуть підібрати авто відповідно до типу вантажу, розкажуть про умови співробітництва та розрахують точну вартість перевезення по Києву і області.