У портфелі активів компанії знаходиться широкий асортимент комерційної нерухомості в Шевченківському районі Києва і Київської області, яка відповідає різним вимогам потенційного запиту.
Вашій увазі ми можемо запропонувати до розгляду офіси в Бізнес центрі з окремим входом, як формату відкритого простору, так і кабінетної системи, магазини, сервісні центри, виробничі приміщення, складські приміщення для корпоративного бізнесу до 3000м2, для малого і середнього бізнесу від 10м2 до 100м2 , а так само міні-склади для зберігання особистих речей до 10м2.
Останнім часом спостерігається зростання бізнес активності в столиці, що позначається на зростанні, активному збільшенні попиту на комерційну нерухомість, особливо на торговельні майданчики в Торгово-Розважальних Центрах, площі, які використовуються для розвитку всіляких сервісів.
Компанія Сан Парк залишається флагманом у формуванні пропозицій, завдяки широкому асортименту і гнучкій ціновій політиці.
Вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 - Складські комірки від 1м3 до 100 м2
Вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 - Складські, виробничі приміщення від 100м2 до 3000м2 одним майданчиком;
Вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 - Офісні приміщення від 5м2 до 500м2;
Вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 - Холодильні, морозильні склади, камери з температурним режимом від - 20С до + 5С;
Вул. Довнар-Запольського, 5 - Бізнес Центр SPACE BUSINESS 5, офісні приміщення від 15 м2;
Вул. Т.Шамрила, 17 - виробничі приміщення, сервісні центри;
Вул. Бакинська, 30 - окрема будівля під магазин, офіс або виробництво.
с. Мила, 7км від КПП - складські площі від 60м2 до 3000 м2.
Всі майданчики з розвиненою інфраструктурою, комунікаціями, паркінгами, на закритих територіях з пропускним режимом, обслуговуючим персоналом, штатної технічною службою.