Склад для зберігання шин - актуальна послуга. У більшості сімей є автомобіль, а в багатьох - і не один. При цьому люди не так часто мають у своєму розпорядженні вільний простір, тому сезонне зберігання шин стає серйозною проблемою. Ми пропонуємо в оренду бокси в нашому комплексі і гарантуємо доступні ціни та комфортні умови. На невеликих складах і в контейнерах легко розміститься не тільки літню чи зимову гуму, але також меблі, велосипеди, лижі, снігокати та інші потрібні речі, яким з різних причин не знайшлося місця в квартирі.

На особистому складі ви можете зберігати

Меблі
Меблі
Спортивний інвентар
Спортивний інвентар
Автомобільні колеса
Автомобільні колеса
Зимовий і літній одяг
Зимовий і літній одяг
Архіви документів
Архіви документів

м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 11/2
Виберіть площу
Замовте
(надішліть заявку)
Укладіть договір
і оплатіть
Завезіть речі
на зберігання

Виберіть площу:
Ціна: 400 грн Ціна за один місяць
Кількість вільних комірок:
4 місць
На термін:
Сума: 0 грн
Площа: 0 м2 Термін: 0 місяців

Карта розташування складів

Карта розташування складів
Карта розташування складів

План складського приміщення

План складського приміщення
План складського приміщення

Склад для зберігання речей Сан Парк

Ми пропонуємо комфортні умови для зберігання домашніх речей. Якщо вам нікуди складати зимові або літні речі, потрібно тимчасово помістити на склад меблі, поки ви робите ремонт або готуєтеся до новосілля, скористайтеся нашими послугами.

Склад для зберігання речей запропонує вам різні варіанти: контейнери, бокси, комірки на загальному складі. Ми піклуємося про збереження вашого майна, в приміщеннях підтримується оптимальна температура і вологість. Ви також можете бути впевнені, що розміщуючи до нас на відповідальне зберігання дитячий транспорт, одяг, предмети інтер'єру, побутові прилади, ви отримаєте все назад у повній схоронності.

Продумана система безпеки виключає можливість втручання в бокс стороннім особам. Ми гарантуємо збереження особистих речей за рахунок:

  • строгого контролю доступу;
  • цілодобової охорони;
  • створення оптимальних умов з урахуванням особливостей зданих на тимчасове зберігання речей.

Склад для зберігання шин

Нашими послугами також можна скористатися, щоб організувати сезонне зберігання шин. Ми гарантуємо:

  • зручне розташування ваших коліс;
  • підтримка оптимальних параметрів (здана на індивідуальне складське зберігання гума не деформується і не втрачає еластичність);
  • абсолютну безпеку;
  • повне збереження.

Вам не потрібно думати, куди прилаштувати на зберігання зимову гуму. Ви зможете забрати свої шини в будь-який момент і відразу ж зі складу відправитися в шиномонтаж.

Оренда боксу набагато зручніше, ніж зберігання шин в автосервісі. Зберігання шин проводиться в індивідуальних боксах, доступ до них має тільки власник, який може бути точно впевнений, що гуму не зашкодили і не замінили.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Найкращі умови оренди складів і офісів
Доступ до речей в будь-який час
Доступ до речей в будь-який час
Цілодобова охорона
Цілодобова охорона
Відеоспостереження
Відеоспостереження
Пакувальні матеріали
Пакувальні матеріали

Як здати речі на зберігання

Якщо вам потрібно організувати складське зберігання речей, зв'язуйтеся з менеджерами Сан Парку. Наші представники розкажуть про умови оренди складу, допоможуть підібрати варіанти розміщення, розрахують вартість. Ціна залежить від умов зберігання і обсягу камери.

Привезіть нам речі, для зручності ви можете помістити речі в коробки і промаркувати їх (коробки можна купити на складі). Всі клієнти отримують цілодобовий доступ до контейнерів, боксів і комірок.

Зберігання шин і речей в Сан Парку - це гарантія зручності, доступної ціни і абсолютної безпеки.