Твій склад на Sun Park: позбудься тісняви та комплекта шин!

СЕЗОННЕ ЗБЕРІГАННЯ КОМПЛЕКТУ ШИН починається з приходом осені, коли на порозі зима, і стартує осінньо-зимовий період, і знову пора міняти гуму. Де ЗБЕРІГАТИ ШИНИ за 50грн у мысяць? Цим питанням задаються всі хто не користується послугами компанії Сан Парк. Якісні умови зберігання автомобільних покришок дозволяють зберегти їх характеристики. Надаючи окреме місце для ваших шин і забезпечуючи оптимальний температурний режим - це дозволить гарантувати хорошу керованість вашого автомобіля. Все це і багато іншого, дає можливість нам радувати наших клієнтів якісною послугою, і продовжувати ТЕРМІН СЛУЖБИ Ваших ШИН.

Ви не очікувано виявили, що балкон не гумовий, кладовка - не дамська сумочка, де все уміщається, а в гараж, через кількість там речей не заїде навіть іграшкова машинка? Тоді міні-склад в Києві від Sun Park – ваш порятунок від тісняви! Така складська мережа без проблем прийме на постійне або сезонне зберігання всі особисті речі, які вам потрібні лише час від часу: сновборди, лижі, велосипеди і скейти, автомобільні шини та зимовий одяг, авіаційні сумки та старовинні меблі, які влітку ви плануєте відвезти на дачу . Ми не візьмемо, як би ви не благали, тільки улюблений фікус мами і вашого кота – вибачте нам за це ...

 

Сам по собі індивідуальний склад такого формату представляє бокс площею від 1 до 15 квадратних метрів, оренда якого може складати буквально 1 місяць. І хоча на ринку чимало пропозицій, ми впевнені: вам варто вибрати послуги саме складського комплексу Sun Park. Навіщо? Все просто - адже з нами:

 • зручно: міні-склад розташований в центрі Києва, з хорошою транспортною розв'язкою неподалік від метро, і працює цілодобово – це якщо вам знадобиться доступ до підшивки улюбленого журналу за 2006 рік о 5 годині ранку?
 • безпечно: твій маленький склад захищений комплексно від усього, що могло б пошкодити ваші речі, від води та вогню до зловмисників, яких зупинить наша відважна охорона і контрольно-пропускна система.
 • просто: з нами непотрібно витрачати багато часу на оформлення документів як бізнесу, так і звичайним людям, яким небхідно зберігати шини до свого автомобіля.
 • вигідно: у нас одні з найцікавіших цін у Києві не тільки на оренду складських відсіків, а й на додаткові послуги, як перевезення і розвантаження, а також упаковка ваших речей - дешевше їх тільки викинути!

Завдяки цьому всьому мати свій склад, маленький та індивідуальний, доступно і легко. З нами Ви назавжди забудете цю дурну приказку "в тісноті, та не в образі", обіцяємо вам це!

Переваги МІНІ-СКЛАДУ:

 • Цілодобова охорона
 • Контрольно-пропускна система
 • Індивідуальний цілодобовий доступ
 • Теплі, сухі приміщення
 • Під'їзд до приміщення по пандусу

Повний комплекс послуг:

 • Перевезення речей
 • Завантаження і розвантаження
 • Стелажі, візки
 • Пакувальні матеріали
 • Ввічливій персонал
 

На особистому складі ви можете зберігати

Меблі
Меблі
Спортивний інвентар
Спортивний інвентар
Автомобільні колеса
Автомобільні колеса
Зимовий і літній одяг
Зимовий і літній одяг
Архіви документів
Архіви документів

Відео про міні склад

https://www.youtube.com/embed/z3osD9wdxJY?ecver=1

Як заїхати в міні-склад

м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 11/2
Виберіть площу
Замовте
(надішліть заявку)
Укладіть договір
і оплатіть
Завезіть речі
на зберігання
ЗБЕРІГАННЯ КОМПЛЕКТУ ШИН - 50 ГРН В МІСЯЦЬ

Розрахувати вартість оренди

Виберіть площу:
Ціна: 290 грн Ціна за один місяць
Кількість вільних комірок:
4 місць
На термін:
Сума: 0 грн
Площа: 0 м2 Термін: 0 місяців

Карта розташування складів

Карта розташування складів
Карта розташування складів

План складського приміщення

План складського приміщення
План складського приміщення

Оренда міні-складу та кімнати-боксу для невеликого підприємства, інтернет-магазину, рестораторів і PR агентств

Вам потрібен СКЛАД ДЛЯ НЕВЕЛИКОЇ ПАРТІЇ ТОВАРУ? – ОРЕНДУЙТЕ КІМНТУ-БОКС необхідного розміру: 1 м3, 2 м2, 3 м2, 6 м2, 9 м2, 12 м2, 20 м2. Так ви зможете зменшити витрати і оптимізувати свій бізнес, заощадити час і збільшити прибуток. ОРЕНДА МІНІ-СКЛАДУ в компанії САН ПАРК забезпечить надійне зберігання вашої продукції, товарів і обладнання, мінімізує витрати на доставку. Наші послуги підходять для автомайстерень, інтернет-магазинів, рекламних компаній, сервісних служб та інших організацій, що не мають власних складських приміщень. Архіви документів, виставкового обладнання, ОФІСНІ МЕБЛІ І ОРГТЕХНІКА будуть під надійним захистом. ОРЕНДА МІНІ-КОНТЕЙНЕРУ – універсальний спосіб складування і вантажоперевезень. У нашому контейнері майно захищено від вологи, вогню і зловмисників. МІНІ-СКЛАД В ОРЕНДУ ви отримуєте з усіма зручностями за низьку орендну плату. Одна з 1000

 

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Найкращі умови оренди складів і офісів
Доступ до речей в будь-який час
Доступ до речей в будь-який час
Цілодобова охорона
Цілодобова охорона
Відеоспостереження
Відеоспостереження
Пакувальні матеріали
Пакувальні матеріали

Індивідуальне зберігання речей в закритому приміщенні: м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 11/2

ОСОБИСТИЙ СКЛАД У ЦЕНТРІ КИЄВА біля станції метро «Дорогожичі» – вигідна пропозиція для компаній і приватних осіб. ОРЕНДА МІНІ-СКЛАДУ, ОРЕНДА МІНІ-КОНТЕЙНЕРУ або КІМНАТИ-БОКСУ з цілодобовою охороною та доступом до речей в будь-який час – краща пропозиція на ринку.

Бокс для зберігання або міні-контейнер – це металева, окрема складська комірка, яка закривається на ключ. Розміри боксів для зберігання
– від 1 м3 до 20 м2. Міні-склади розташовані на закритій території офісно-складського комплексу САН ПАРК.

Особистий склад – ідеальне місце для ЗБЕРІГАННЯ МЕБЛІВ і спортивного інвентарю, ЗБЕРІГАННЯ ШИН, сезонних речей, ЗБЕРІГАННЯ ОФІСНОЇ ОРГТЕХНІКИ, рекламного матеріалу і архіву документів на термін від одного місяця. ОРЕНДА невеликого складу або компактного місця для речей у вигляді КІМНАТИ-БОКСУ допоможе звільнити квартиру, дачу або гараж. Для цього просто оберіть необхідну площу і термін оренди міні-складу і зробіть замовлення.