Яку вигоду вам принесуть логістичні послуги від Sun Park?

Філіп Котлер, один з гуру сучасного менеджменту, сказав: "компанія може бути сильною лише в кількох сферах, але для всього іншого наймають тих, хто може зробити це краще". Тому і потрібно послуги складської логістики довіряти професіоналам. Ви продаєте побутову техніку? У вас сервісний центр і потрібно налагодити постачання комплектуючих? Ви виробник, якому потрібно доставляти готову продукцію до регіональних дилерів? Тоді зосередьте зусилля на тому, в чому ви крутий! А відповідальне зберігання товарів та вантажів на складі, їх обробку, митне оформлення і транспортування по Україні довірте Sun Park. Не будемо занадто сором’язливими, на цьому ми розуміємося краще.

І це не надмірна впевненість. Наша компанія надає транспортні послуги в Києві з 1995 року , весь цей час орієнтуючись на комплексний підхід. А тому ми маємо все необхідне: і склад оптимальний під відповідальне зберігання саме ваших речей, і сортування товарів і транспорту при доправленні вантажів. Завдяки цьому з Sun Park ви отримуєте:

 • максимальний контроль: сучасна WMS-система, прозорі обліки та звіти надаватимуть вам докладну інформацію про ваше майно - ні один піддон з вантажем не зрушить з місця без вашого відома, ми обіцяємо!
 • гарантії безпеки: логістичні склади А/B- класу захистять товар від пожежі та стороннього доступу, також можна вибрати склад з контрольованою температурою і вологістю - все буде збережено, ніби щойно з заводу.
 • зручне розташування: у нас знайдете послуги зберігання біля митного терміналу у м. Києві і Київській області на відстані витягнутої руки - на дорогу ваші вантажі витратять менше часу, ніж ви у звичайних пробках.
 • оптимальна вартість: ми могли б довго розповідати про оптимізації технологічних процесів, але навіщо, коли наші вигідні тарифи на послуги складської логістики товарів краще слів - ми здивуємось, якщо вас не підкорить ціна!

Але головне: вибір відповідального зберігання від компанії Sun Park, ви заощаджуєте гроші, ви економите свій час. Які, на думку бізнес-мотиватора Брайана Трейсі і є головною валютою XXI століття- а не всякі біткоїни…

 

Національна команда професіоналів в логістиці, з 1995 року ефективно працюють на рівні 3PL-оператора в сферах:

 • ЗЕД, митного оформлення;
 • складської логістики, обробки і передпродажної підготовки товарів;
 • доставки товарів клієнтам по всій території України.

Ми надаємо повний комплекс логістичного обслуговування.

Наші логістичні послуги враховують особливості національної логістики в Україні.

Наші основні компетенції – це індивідуальний комплексний підхід до логістичного обслуговування, відповідальне зберігання, складська обробка, передпродажна підготовка товарів, митне оформлення, перевезення товарів вантажоодержувачам по всій території України.

Наші переваги     

 • Зручне розташування наших складських комплексів в межах міста Києва та на відстані 5-ти км від Києва, поблизу південних і західних автомагістралей, за якими йде основний рух товаропотоків з-за кордону і по території України.
 • Транспортні послуги для наших клієнтів здійснюються на сучасному складі класу «А», за допомоги професійної WMS системи, за участю спеціально підготовленого персоналу.
 • Прозорість обліку ТМЦ і звітності перед клієнтами.
 • Наша компанія забезпечує і гарантує відповідальне зберігання вашого товару за принципом багаторівневої системи контролю та безпеки.
 • Складський комплекс класу «А» забезпечений сучасною системою відеоспостереження, контролю температури і вологості, пожежогасіння, а також цілодобовою службою охорони, як всередині складу, так і на території комплексу.
 • Складські послуги (оренда складу, вантажно-розвантажувальні роботи та ін.) клієнту надаються на наших складах класу «В» в Києві і в 5-й км від міської межі по Житомирській трасі.
 • Компанія управляє транспортним парком з 15 одиниць вантажних автомобілів, що здійснюють доставку по Києву і області в будь-який час доби.
 • Добре організовані і налагоджені відносини з партнерами дозволяють оперативно і ефективно виконувати дистрибуцію товарів клієнтів, особливо по торговим мережам, та надавати транспортні послуги в усі куточки України.
 • Досвід в сфері митного оформлення гарантує нашим клієнтам ефективність і оперативність виконання поставлених завдань.
 • Якісні логістичні послуги підтверджені сертифікатом відповідності ДСТУ ISO 9001: 2009, НАССР, що є чинним з 2009 року по нинішній час, з щорічною актуалізацією згідно змін у законодавстві та запитів клієнтів.

 

По питанням перевезення звертайтесь за номером телефону: 067-234-09-04 Олександр