Послуги вантажоперевезень та організація переїзду по Київу

Офісний переїзд:

Вирішили переїхати у новий офіс? Телефонуйте нам – компанія «САН ПАРК» надає послуги з переїзду офісів у Києві будь-яких розмірів, починаючи від невеличкого робочого місця одного співробітника, закінчуючи цілим бізнес-центром. Ми перевозимо усе: меблі, оргтехніку, архіви, вазони з рослинами. Перевеземо офіс швидко, недорого, дбайливо, з максимальною турботою про Ваш комфорт та цілісність довірених нам речей. Ми професіонали, з успіхом організували не один переїзд у Києві. Наші оператори завжди готові надати Вам по телефону професійні рекомендації, щоб зробити процес перевезення речей та меблів без турботливим і комфортним. Також, Ви можете дізнатися попередні ціни на: упаковку, демонтаж меблів, послуги вантажників, транспорт.

Квартирний переїзд:

Вирішили переїхати до нової квартири або бажаєте змінити орендовану? Переїзд може стати новим стартом та однією з найрадісніших і приємних подій у Вашому житті, при умові, якщо Ви підійдете до його організації з максимальною відповідальністю, що є особливо важливим на етапі вибору мувінгової компанії. ТОВ «САН ПАРК» професійно та оперативно організує переїзд квартири у Києві. Наша команда виконає задачі будь-якої складності. Оперативно перевеземо хатні речі, меблі, побутові електроприлади, музичні інструменти та спортивне приладдя. На етапі підготовки до переїзду ми врахуємо усі побажання замовника, а також надамо додаткові супутні послуги: монтаж або демонтаж меблів, упаковка, вантажні роботи та навіть зберігання на складі. З нами у Вас буде можливість організувати швидкий квартирний переїзд при цьому не змінювати звичний ритм життя. Звернувшись до нас Ви заощадите час та гроші. Добре спланований переїзд займає, як правило, один день. Тож ми завжди готові допомогти Вам!

Яку вигоду вам принесуть логістичні послуги від Sun Park?

Філіп Котлер, один з гуру сучасного менеджменту, сказав: "компанія може бути сильною лише в кількох сферах, але для всього іншого наймають тих, хто може зробити це краще". Тому і потрібно послуги складської логістики довіряти професіоналам. Ви продаєте побутову техніку? У вас сервісний центр і потрібно налагодити постачання комплектуючих? Ви виробник, якому потрібно доставляти готову продукцію до регіональних дилерів? Тоді зосередьте зусилля на тому, в чому ви крутий! А відповідальне зберігання товарів та вантажів на складі, їх обробку, митне оформлення і транспортування по Україні довірте Sun Park. Не будемо занадто сором’язливими, на цьому ми розуміємося краще.

І це не надмірна впевненість. Наша компанія надає транспортні послуги в Києві з 1995 року , весь цей час орієнтуючись на комплексний підхід. А тому ми маємо все необхідне: і склад оптимальний під відповідальне зберігання саме ваших речей, і сортування товарів і транспорту при доправленні вантажів. Завдяки цьому з Sun Park ви отримуєте:

 • максимальний контроль: сучасна WMS-система, прозорі обліки та звіти надаватимуть вам докладну інформацію про ваше майно - ні один піддон з вантажем не зрушить з місця без вашого відома, ми обіцяємо!
 • гарантії безпеки: логістичні склади А/B- класу захистять товар від пожежі та стороннього доступу, також можна вибрати склад з контрольованою температурою і вологістю - все буде збережено, ніби щойно з заводу.
 • зручне розташування: у нас знайдете послуги зберігання біля митного терміналу у м. Києві і Київській області на відстані витягнутої руки - на дорогу ваші вантажі витратять менше часу, ніж ви у звичайних пробках.
 • оптимальна вартість: ми могли б довго розповідати про оптимізації технологічних процесів, але навіщо, коли наші вигідні тарифи на послуги складської логістики товарів краще слів - ми здивуємось, якщо вас не підкорить ціна!

Але головне: вибір відповідального зберігання від компанії Sun Park, ви заощаджуєте гроші, ви економите свій час. Які, на думку бізнес-мотиватора Брайана Трейсі і є головною валютою XXI століття- а не всякі біткоїни…

 

Національна команда професіоналів в логістиці, з 1995 року ефективно працюють на рівні 3PL-оператора в сферах:

 • ЗЕД, митного оформлення;
 • складської логістики, обробки і передпродажної підготовки товарів;
 • доставки товарів клієнтам по всій території України.

Ми надаємо повний комплекс логістичного обслуговування.

Наші логістичні послуги враховують особливості національної логістики в Україні.

Наші основні компетенції – це індивідуальний комплексний підхід до логістичного обслуговування, відповідальне зберігання, складська обробка, передпродажна підготовка товарів, митне оформлення, перевезення товарів вантажоодержувачам по всій території України.

Наші переваги     

 • Зручне розташування наших складських комплексів в межах міста Києва та на відстані 5-ти км від Києва, поблизу південних і західних автомагістралей, за якими йде основний рух товаропотоків з-за кордону і по території України.
 • Транспортні послуги для наших клієнтів здійснюються на сучасному складі класу «А», за допомоги професійної WMS системи, за участю спеціально підготовленого персоналу.
 • Прозорість обліку ТМЦ і звітності перед клієнтами.
 • Наша компанія забезпечує і гарантує відповідальне зберігання вашого товару за принципом багаторівневої системи контролю та безпеки.
 • Складський комплекс класу «А» забезпечений сучасною системою відеоспостереження, контролю температури і вологості, пожежогасіння, а також цілодобовою службою охорони, як всередині складу, так і на території комплексу.
 • Складські послуги (оренда складу, вантажно-розвантажувальні роботи та ін.) клієнту надаються на наших складах класу «В» в Києві і в 5-й км від міської межі по Житомирській трасі.
 • Компанія управляє транспортним парком з 15 одиниць вантажних автомобілів, що здійснюють доставку по Києву і області в будь-який час доби.
 • Добре організовані і налагоджені відносини з партнерами дозволяють оперативно і ефективно виконувати дистрибуцію товарів клієнтів, особливо по торговим мережам, та надавати транспортні послуги в усі куточки України.
 • Досвід в сфері митного оформлення гарантує нашим клієнтам ефективність і оперативність виконання поставлених завдань.
 • Якісні логістичні послуги підтверджені сертифікатом відповідності ДСТУ ISO 9001: 2009, НАССР, що є чинним з 2009 року по нинішній час, з щорічною актуалізацією згідно змін у законодавстві та запитів клієнтів.